Çift Kafalı Lazer Kesim Makinası AK-160x100
Çift Kafalı Lazer Kesim Makinası AK-160x100
Çift Kafalı Lazer Kesim Makinası AK-160x100

Yerli Çift Kafalı Lazer Kesim Makinası AK-160x100 (8)

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

80W -100 Watt 100W-130Watt 130W-150Watt

                                                   KRABS LAZER AK-160x100 Çift Kafa Lazer Kesim Makinası 

 

Lazer Modeli                :  AK 1600x1000 

Lazer Türü                   :  Co2 Lazer Sistemi

Lazer Gücü                 :   70W-80W-100W-130W-150W Çıkış Gücüne Sahip 

Çalışma Hassasiyeti  :  < 0,01 mm 

Kontrol Sistemi          :   Dsp ( Hızlı Aktarım Sistemi )

Çalışma Alanı             :  160cmx100cm 

Üretim Yeri                 :  İstanbul ( Yerli Üretim Lazer Makinası )

 

 

Lazer Kesim Makinamız Parçalanabilir Ev Ortamında Kullanılabilir .

https://www.youtube.com/watch?v=iSqZVoZlKgo

 

LAZER KESİM MAKİNASI TEKNİK ÖZELLİKLER 

Lazer Model  

AK 1600x1000

Lazer Türü

Co2 Lazer

Lazer Gücü

70W-80W-100W-130W-150W

Kontrol Sistem

Dsp ( USB Hızlı Aktarım)

Hassasiyet

0.01 mm

Çalışma Alanı

160x100 cm

Çalışma Sıcaklığı

0 °C – 45°C

Çözünürlük

 Yüksek Model 1200 DPI

Hareket Sistemi

Step Motor

Soğutma Sistemi

Su Devir Daim Motoru

 Çalışma Voltajı

 AC220V ±5% ,  40/50Hz

 Desteklenen Formatlar

 AI,  DXF,  PLT,  DST,  DSB,  BMP,  GIF,  JPG,  PNG,  MNG, ICO CUR,  TIF,  TGA,  PCX,  JBG,  JP2,  JPC,  PGX,  RAS, PNM,  SKA,  RAW  

 İşletim Sistemi Yazılımı

 Windows Xp7,  CorelDraw X2 thru X4,  AutoCAD

Uygulanabilir Malzemeler

Ahşap, Pleksi, Organik Cam ,  Seramik, Kumaş,  Deri, Mermer, Plastik, Sunta, Tahta, Kağıt, Kauçuk , Cam Elyafı(Fiber glas), Doğal Kaplama,  Mantar, Karo,  Kumaş, Deri, Kot,  Bambu, MDF,  vb. 

Uygulanabilir Sektörler

Reklam,  tekstil, nakış, promosyon ürünler, ,  oyuncak, mobilya, çanta,  eldiven, deri, dekorasyon,  hediyelik eşya, maket , elektrikli  ürünler, kauçuk, akrelik ürünler, bambu, baskı ve  paketleme sektörlerinde,  ayrıca   orta yoğunluktaki lif levhalar(MDF) ve metal olmayan sac hassas kesimlerinde  kullanılır.

 

 

 

lazer kamera sistemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayka Lazer Kamera Entegrasyonu

 

Lazer Kamera Sistemi

Lazer Kesim Makinelerinde Alt Tablamıza Baskı veya Etiket Basılmış Birbirinden Farkı Desenlerin Olduğunu Varsayalım Lazer Optik Okuyucusu Kamera Sistemi Kesim tezgahındaki Malzemeleri Lazer  Kamera Sistemi Tarar ve Yüksek Çözünürlüklü Kamera Sistemi İle Kısa Sürede Desenleri Algılayıp Kenar Çerçeve veya Dış Hattını Baz Alarak Lazer Ekran Kısmında ve Bilgisayarımızda Ön Görünümü Gösterip  Kesim Formatına Geçer . Desen Çizmek ile oyalanmadan Hızımıza Hız Katıp 7/24 Makinemizi Çalıştırabiliriz .

 

 

 

çift kafa lazer modülü

 

 

 

 

 

Ayka Lazer Çift Kafa Lazer Modülü 

 

Zamandan ve Bütçenizden Tasarruf Edin 

 

Çift Kafa Lazer ; Her Sektörde Olduğu gibi Bizim Sektörümüzdede zaman En Büyük Problemimiz . Ayka AK Serisi Çift Kafa Lazer Sistemi ile İşimizi ikiye Katlıyoruz Aynı Anda İki Ürün Yapmanın vermiş olduğu bir çok avantajdan yararlanırken istersek Makinemizi yeri geldiğinde Tek Kafa Olarak 1600x1000mm Fire vermeden tamamını Çalıştırabiliyoruz .

Çift Kafa Lazer ile Doğru Bilinen Yalnışlar ;

  • Çift Kafa Lazer Aynı Anda 2 Ürün Yaparken bi Kafa Yuvarlak yaparken Diğeri Kare YAPAMAZ , çünkü Tek Mekanik Üzerinde Çift Sistem Mevcuttur . Bu Yüzden Taşıyıcı üzerinde çift sistem ile aynı Anda aynı desenden 2 adet yapmış olursunuz .
  • Çift Kafa Lazerde Maalesef Bazı piyasa Ürünlerinde bir Tüp ve Powerı ikiye bölerek Çalışmaktadır , Bu Bizim Tek Tüpümüz 150w ise 75W olarak Gücümüzü alıcağımıza hızımızın yarı yarıya düştüğüne tüpümüzün ömrünün daha kısa vadede biticeğine yol açmaktadır Bu sistem tamamen YALNIŞTIR . Bizler Ayka AKve CS  Serisi Lazer Makinalarında Her Parçayı çift kullanmakta Sadece Tek Taşıyıcı ve Tek kontrol kartından Komut almaktadır . Bunun Dışındaki Parçalar Tüp , Lens ,aynalar , power S.,kompresör ,vb mekanik parçalar Tamamen Çift Sistemdir .
  • Çift kafa lazerde bazı makinlarda kafalar yan yana geldiğinde 10-12 cm arası Fire oluşmaktadır . Bunun Aksine Ayka Lazer Ak ve CS serisi Lazerlerinde Sıfır Fire yani Tablanızda hiç Eksilme Olmadan Tam ebetlı Çalışabilirsiniz .

 


Lazer Kurulum ve montajLazer Kurulum Ve Montaj 

 

 

 

Ayka Lazer Ailesi Olarak Tüm Ürettiğimiz Makinelerimizin Kolay Kullanım Türkçe Menü Yazılım Sistemi ile Arıza Yaratmayan Mekanik Tasarımı Sayesinde Sizlere Kısa Sürede Eğitim ve Kurulum Hizmeti Vermektedir . Uzun Yıllardır Aynı Personel Ekibimiz ile Çalışmaya Devam Etmekte Müşterilerimize 7/24 Saat Hizmet Vermekteyiz .  Makinelerimizi İstanbul içi Max 1 İş Günü İstanbul Dışı 2-3 Gün İçerisinde Kurulum ve Eğitim Hizmeti sunmaktadır .

 

 

 

 

Uzaktan Bağlantı Sistemi ile Kurulum ve Teknik Servis Hizmeti 

 

Uzaktan Bağlantı ; 

Ayka Lazer olarak Tüm Makinelerimizde Uzaktan bağlantı Sistemi Mevcut olup Servis İhtiyacınızda online bağlantı ile çözüm üretilebilir .online Bağlantı sistemimiz ile programsal tüm problemleri çözebilir yeni güncellemeleri sisteminize entegre edebiliriz .

 

 

ayka lazer makinaNeden Biz 

 

Ayka Lazer Kimdir ?

 

Ayka Lazer Ailesi Olarak 2000 Yılından İtibaren Lazer Sektöründe En Büyük Yedekparça Firması olarak Yolumuza Devam Ederken , 2007 Yılında Türkiyenin Milli Sermayesi  ve Sektörümüzdeki  İstihdam Yaratarak İLK YERLİ LAZER KESİM MAKİNALARINI üretmeye Başlamıştır . Firmamızın Yerli Üretimde %87,2 oranında Yerli Üretim Belgesi Mevcuttur . Bu Belge Sayesinde Kosgebden %90 Ödeme iadesi ( hibe ) ayrıca KDV Muafiyeti Alabilirsiniz .

Ayka Lazer  Sürekli Teknolojiye Yatırım Yaparak Makinelerimizde Müşteri odaklı çalışarak Hayat kolaylaştırıcak Küçük Dokunuşlarla yeni Tasrımlar ve yazılımlar Geliştirmektedir .

Makinelerimizde Kullandığımız Her Parça Uzun Süre Testlerden Geçmiş Çok fazla ürün ile kıyaslandıktan sonra satışa Sunulmuştur .

Makinemizde En önemli Unsurlardan  ayrı bölümlerden oluşmaktadır bunların bazılarını örneklersek Lazer Mekanik Sistemi Yüksek Kalitede TSE testlerinden Geçerek Patentli Şekilde Firmamıza Aittir . bir Diğer Önemli unsur Lazer Tüpü GSI Marka İngiliz Uzun ömürlü ve Yüksek Güçte en ince Işık Lazer Yapısına Sahip Lazer Tüpüdür Piyasa Tüplerine Göre %40 Oranında daha hızlı ve Güçlüdür . Firmamız Kendi Ürettiği Makinelerde Kendi distribütörü olduğu Bu markayı Kullanmaktadır . Çünkü Müşterimiz Ne kadar Uzun Vadede Çalışırsa Okadar Bize Geri Dönüşü olucaktır . Önemli Olan Yeni Ürün satıp para kazanmak değil müşterimizi uzun vadede Mutlu Etmektir . En Büyük Hedefimiz bu olup en iyi Pazarlamacılarımızda Sevgili Müşterilerimiz Olmuştur .Firmamızın sadece 300m2 bi bölümü Yedek parça üzerinedir .Yani ileriye Dönük Yedek parçadan Yana Hiç bi Sıkıntı yaşamadan A-Z Tüm Parçalarımız Herzaman Stoklarımızdadır .Makinelerimizi Almadan Önce Firmamıza Gelip Makinemizin Çalışmasını Hızını , Kesim ve Tarama hassasiyetini  Görebilir Diğer Firmalar İle Karşılaştırabilirsiniz .

                Ayka Lazer İsmindende Anlaşılcağı üzere Tamamen Aile Şirketidir . Firma Genel Müdürümüz Kazım YILMAZ ve Kızları Bahar YILMAZ AKKAYA , Selvi YILMAZ Özdemir , Rabia YILMAZ idari Kardosu olarak bir babanın evlatlarına Bırakabilceği en Güzel Şeyin Doğru Ticaret Yaparak ve Öğreterek Evlatlarına Marka Değerini Arttırmaktır . Firmamız Herzaman Müşteri odaklı Çalışıp ilk önceliği Memnuniyet olarak hedeflenmiş Kalitesinden Ödün vermeden Yoluna Devam Etmekte olan Şirketimiz Sektörde En çok Lazer Satışı yapmış Müşteri Referansları En Kuvvetli Firmadır .

Sizlere Daha iyi hizmet verebilmek adına Şirketimize Bekleriz
 

 

İhracat Yapıyormuyuz 

 

Hangi Ülkelerde Makinelerimiz Var ?

 

Firmamız Herzaman YERLİ TÜRK MALI bi ürünle Yurt Dışına Açılmayı hedeflemiş ve uzun Yıllardır bu hedefini gerçekleştirmiştir. Ve Türk Ürünü olan Lazerle Birçok Ülkeye Satış Yapmış ve hala Yapmaktadır .

 

Makinemizin Bulundugu Ülkeler ;

Almanya

Hollanda

Fransa

Belçika

Rusya

Romanya

Makedonya

Sıbristan

Türkmenistan

Mısır

Gürcistan

Tacikistan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler